KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7314350

nr 731 4350

Lars Hillersberg

(1937-2004), Sverige

Gouache, Lars Hillersberg (1937-2004), motivets mått: 69x95, signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 12 december 2011
kl 17:18:06

Lars Hillersberg

Läs mer om Lars Hillersberg
Gouache